Aktuality

Pohoda na Pohodě

čec 22, 2014
|
Zaslal: Alda
|
Kategorie: Rodina
Bookmark and Share
Není mnoho hudebních festivalů v okolí, kam bychom se nebáli vzít malé děti. Od naší první účasti v roce 2013 patří na jejich špici jednoznačně festival Pohoda v Trenčíně. Proč je tento festival vhodný pro děti? Protože ve své dramaturgii pořadatelé na děti pařících rodičů taky myslí. A tak jsou na programu divadelní pohádky pro děti, vystoupení slovenských hvězd ala česká Dáda a hromada nafukovacích atrakcí. Vše podtrhuje možnost odložit ZDARMA děti do úschovny až do 21:00 hod.

 

Letošním hitem byla pro naše ogary inlinová univerzita pro děti. Jelikož jen málo rodičů bylo schopno vstát a dopravit děti na 9:00 na určené místo, nebyla velká tlačenice a ogaři měli k dispozici osobní trenérku. Zpočátku opatrné pocházení a padání se po dvou lekcích proměnilo ve veselé pojíždění a slalomování. Jen nevím, kde to budou ogaři trénovat v Outdoorovicích :-(

A muzika? Největší festivalová hvězda KRAFTWERK poněkud zklamala, ale vynahradilo to velké množství jiných hvězdiček. Odpolední poskakování na Fanfaru Tirana s Transglobal Underground bylo neopakovatelné. Příjemně taky překvapila Janička Kiršner se svým komorním programem. Všichni si budeme pamatovat taky průtrž mračen (naštěstí krátkou a přečkatelnou se sklenkou vína ve stanu nejmenovaného trenčínského hotelu) doprovázející Mládkova Jožina z Bažina.... Adámek si jistě bude dlouho pamatovat, jak mu jeden fousatý pán odcházející z podia podal ruku se slovy "Nice to meet you". Pán měl za sebou flašku vína a úžasný odpolední koncert. Díky, Steve Seasick!

A díky Michalu Kaščákovi za tu pohodu!

Celá fotogalerie »

Nahoru